Extrém

11. března 2016 17:16

Petr Cífka

Neuvěřitelný příběh! Muž pohřbil svoji manželku. O dva roky později ji uviděl v televizi!

Myslel, že svoji ženu navždy ztratil. Potom ho však čekalo obrovské překvapení.

Neuvěřitelný příběh se stal v Maroku domnělému vdovci Abraghu Mohamedovi, jemuž před dvěma lety zemřela manželka na následky dopravní nehody. Muž se s ní ani nestačil rozloučit, a když přišel do nemocnice, žena již byla podle doktorů mrtvá a od nemocnice již obdržel tělo zahalené závojem v rakvi. Zlomený manžel se ze smrti své lásky nikdy plně nevzpamatoval.

O to větší šok ho čekal, když se domnělá zemřelá o dva roky později ukázala v televizi! Zde se objevila v pořadu, kteý má pomoci lidem znovu nalézt své dlouho neviděné příbuzné či milované. Žena pak v pořadu hledala právě svého manžela, s nímž před lety ztratila kontakt. Když se tato zpráva donesla k Abraghovi, nemohl uvěřit vlastním uším. Jeho láska byla celou dobu naživu a on pohřbil zcela neznámou ženu!

Muž se sice údajně nemůže dočkat, až manželku opět uvidí, nedokáže si však vysvětlit, jak k něčemu takovému mohlo vůbec dojít. Za všechno zřejmě může omyl v nemocnici, která popletla jména dvou žen. Zdánlivě mrtvá manželka pak po nehodě nejspíš trpěla ztrátou paměti, a proto jí trvalo tak dlouho, než manžela začala hledat. Celá situace se proto nyní pečlivě vyšetřuje. I zdánlivá tragédie ale evidentně může mít happy end, jak z amerického filmu!

Sdílejte článek
Štítky nehoda nemocnice smrt Maroko závoj

Přečtěte si také