Extrém

22. června 2015 13:29

Barbora Koukalová

Nová levná droga z Číny je fakt psycho: Jedna dávka z vás udělá nahého paranoika!

Je umělá, je z Číny, je levná a je oblíbenější než kokain. Řeč je o nové droze, která zamořuje hlavně Spojené státy, její účinky jsou ale dost divoké. Vyvolává paranoii, svléká vás z šatů a taky díky ní slyšíte hlasy. Třeba že jste vládce pekel.

Nestojí moc peněz, a to je asi největší problém. Nová umělá droga z Číny zamořuje jih Spojených států a úřadům dělá hodně těžkou hlavu, protože se na ní rychle tvoří závislost a navíc projevy jejího užívání jsou dost divoké.

Podle serveru iDnes.cz, který informace o nové droze přinesl jako první, je flakka syntetickou a méně drahou náhražkou kokainu, která vám dokáže vytvořit hodně bizarní halucinace a paranoidní stavy.

Policie se už dostala do křížku s feťáky, kteří byli pod vlivem flakky, a občas je to dost veselé pořízení. Běhali nazí po ulici a prchali před neexistujícím pronásledovatelem, mnozí z nich slyšeli v hlavě hlasy, které je nabádaly k sebevraždě či k jiným věcem překračujícím zákon.

Flakka způsobuje i těžké halucinace a navyknout si na ni je podle odborníků velmi snadné, protože na dojezdu se uživatel dostane do těžké deprese, z níž ho vytáhne zase jen další dávka.

Stejně jako je snadné si ji opatřit, je snadné ji jakkoliv užívat. V kapsli spolknout, šňupnout, píchnout nitrožilně nebo si to ubalit jako joint.

Meze se nekladou. Ale radíme vám dobře – vykašlete se na to.

Sdílejte článek
Štítky drogy kokain halucinace USA Čína drogy levný

Přečtěte si také