Extrém

5. prosince 2017 17:33

redakce Prima Lajk

Nová šílená vada na kráse, která děsí i Emmu Watson. Herečku trápí vaginy v podpaží! O co jde?

Je vidět, že celebrity to v životě opravdu nemají vůbec jednoduché...

Na každého z nás je ve společnosti vyvíjen nátlak na to, abychom vystupovali určitým způsobem. A to platí především pro ženy. Jsou věci, které by měla (ne)mít každá: žádné chlupy na určitých místech, pleť bez pupínků, ale žádný make-up, vytvarovanou svalnatou postavu, žádný tuk a strašidelně zářící bílý úsměv. A pak navíc zjistíte, že se vyskytla ještě další věc, o kterou byste se měli postarat – a upřímně řečeno, je to opravdu šílenost.

Stylistka celebrit Rebecca Corbin-Murrayová, jejíž seznam celebrit, které má na starosti, zahrnuje taková jména jako Emma Watson, Lily James a dříve hvězdu Hry o trůny Sophii Turner, totiž zjistila, že existuje nová záležitost, na které si ženy zakládají a často si na ni stěžují, a sice vagina v podpaží. Termín označující přebývající kůži kolem podpaží, která taky může být zvýrazněna příliš těsným oblečením, vymyslely ženské hvězdy na červeném koberci. Poprvé byl nejspíš použit extrémně otevřenou Jennifer Lawrence v roce 2014 při předávání cen Screen Actors Guild Awards.

Doslova řekla, že ví o svém tuku v podpaží a že to je v pořádku, protože jde o podpažní vaginu. A věřte tomu, nebo ne, někteří lidé se tohoto „jevu“ bojí natolik, že jsou ochotní jít pod nůž, aby jejich přebytečná kůže v podpaží nevypadala jako jejich genitálie. Nejčastěji se přitom tohoto problému bojí ženy v aktivním věku mezi 20–40 lety. Pacientky žádající o operativní odstranění těchto „laloků“ často trápí zároveň i povislá prsa nebo převislé břicho u těch s masivní ztrátou hmotnosti. Vypadá to tedy, že vedle úchytů lásky a řídnoucích vlasů ženy budou muset bojovat s dalším nepřítelem – vaginou v podpaží. Nuže, hodně štěstí, zvláště o Vánocích...

Sdílejte článek

Přečtěte si také