Extrém

8. dubna 2015 15:10

Lucie Průchová

Novomanželka ubodala muže poté, co křičel při sexu jméno své ex

Rozlícená žena si počkala, až manžel usne a poté mu opakovaně zasadila několik smrtelných bodných ran do hrudi, pak na sebe zavolala policii a nechala se dobrovolně zatknout.

Svetlana Levina (45) se velice naštvala, když její miláček Anatolij (47) v průběhu milostných hrátek volal jméno své bývalé manželky. Rozpoutala se ohnivá hádka, a i když se jí manžel snažil omluvit, ona se nenechala obměkčit za žádnou cenu a všechna jeho slova byla marná.

Místo toho si počkala, až půjde spát a pak ho velice brutálně pobodala. Tragédie se odehrála v jejich domě ve středním Rusku.

Policejní mluvčí řekl: „Byli spolu teprve tři měsíce, když oběť tohoto brutálního činu volala při sexu ženské jméno ´Olga´, což je jméno jeho bývalé manželky. Jeho nová žena se rozhodla, že tohle mu v žádném případě nemůže odpustit.“

Levina nyní čelí obvinění a čeká jí život ve vězení.

Ponaučení z toho jasně plyne: Jméno svých ex musíme vymazat z paměti nadobro, jako by dotyčná osoba umřela, tedy aspoň to tak musí vypadat před naší novou drahou polovičkou. Jinak to může špatně skončit!

Sdílejte článek
Štítky ponaučení

Přečtěte si také