Extrém

8. dubna 2015 15:10

Lucie Průchová

Novomanželka ubodala muže poté, co křičel při sexu jméno své ex

Rozlícená žena si počkala, až manžel usne a poté mu opakovaně zasadila několik smrtelných bodných ran do hrudi, pak na sebe zavolala policii a nechala se dobrovolně zatknout.

Svetlana Levina (45) se velice naštvala, když její miláček Anatolij (47) v průběhu milostných hrátek volal jméno své bývalé manželky. Rozpoutala se ohnivá hádka, a i když se jí manžel snažil omluvit, ona se nenechala obměkčit za žádnou cenu a všechna jeho slova byla marná.

Místo toho si počkala, až půjde spát a pak ho velice brutálně pobodala. Tragédie se odehrála v jejich domě ve středním Rusku.

Policejní mluvčí řekl: „Byli spolu teprve tři měsíce, když oběť tohoto brutálního činu volala při sexu ženské jméno ´Olga´, což je jméno jeho bývalé manželky. Jeho nová žena se rozhodla, že tohle mu v žádném případě nemůže odpustit.“

Levina nyní čelí obvinění a čeká jí život ve vězení.

Ponaučení z toho jasně plyne: Jméno svých ex musíme vymazat z paměti nadobro, jako by dotyčná osoba umřela, tedy aspoň to tak musí vypadat před naší novou drahou polovičkou. Jinak to může špatně skončit!

Sdílejte článek
Štítky manželé sex Rusko ponaučení

Přečtěte si také