Extrém

26. července 2019 13:56

redakce Prima Lajk

Nový šílený trend!? Ženy si kvůli vedru strkají do vaginy nanuky! Proč to podle doktorů není dobrý nápad?

Vedro je v posledních letech tak enormní a nesnesitelné, že některé ženy zvolily hodně zoufalý způsob, jak se ochladit.

Co si budeme povídat, aktuální letní vedra lezou na mozek asi každému. Nikomu z nás to příliš nemyslí a všichni hledáme i ty nejpitomější způsoby, jak se aspoň na chvíli zchladit. Jenže některé ženy ve Velké Británii, kde také padají teplotní rekordy, údajně přišly na opravdu zoufalý způsob, jak si zchladit organismus. A to strkat si do vaginy celý nanuk! Nějak totiž mají totiž dojem, že tím minimálně své nižší partie zchladí. Jenže podle doktorů to “překvapivě“ není moc dobrý nápad.

Např. britská doktorka Sarah Welsh před podobnými praktikami důrazně varuje a upozorňuje, že vagina i oblast okolo ní je velmi citlivá. Zasouvání nanuku do vaginy či jen potírání vnějšího prostoru vám totiž může způsobit infekci, podráždění, či dokonce vážné zranění! To vám může samozřejmě způsobit i dřevěná špejle.

Vsouvání podobný blbin, např. jídel, do intimních partií zde navíc může rozšířit i velmi škodlivé bakterie, a vy tak budete mít zaděláno na závažnou infekci. Sarah Welsh pak důrazně varuje také před lízátky, které vám mohou způsobit podobný horor. Pokud vám to tedy doteď opravdu nedošlo, zmrzlinu si do svých intimních částí opravdu nestrkejte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také