Poznáte, co je na fotce špatně?
Autor: facebook.com Poznáte, co je na fotce špatně?

Obrázek, z kterého šílí celý internet! Poznáte, proč je tato rodinná fotka tak děsivá?

Publikováno: 25.04.2017
Jak to, že si tohoto strašidelného detailu nikdo nevšiml?

reklama

V dnešní internetové době se může stát virálním a diskutovaným hitem takřka cokoliv. Třeba i zdánlivě obyčejná fotografie s hodně děsivým detailem, jehož si všimnou jen ti nejpozornější. Přesně to je případ této rodinné fotky, nad kterou si sta tisíce lidí po celém světě láme hlavu. Obyčejná fotografie, kterou si chtěla pětičlenná rodinka pořídit na památku, totiž obsahuje dosti strašidelnou věc.

Poznáte, co je na fotce špatně?
Autor: facebook.com Poznáte, co je na fotce špatně?

Už jste si jí všimli? Jedná se o záhadnou ruku, která objímá malé dítě vlevo. Je přitom vyloučeno, že by ruka patřila sestře, nebo jednomu z rodičů. Sestřička i maminka totiž mají ruce u sebe, otec je zase od svého potomka příliš daleko. Kde se tam tedy ruka vzala? Na tom se internet stále nemůže shodnout.

Jedni říkají, že jde o škodolibou práci ve Photoshopu, další si zase například myslí, že se jedná o ruku samotné malé holčičky. Pravděpodobnější je ovšem přeci jen nepovedená úprava fotky. Na správné odpovědi se ale lidé na internetu asi jen tak neshodnou. Co si myslíte vy?

Co si o tom myslíte?
Autor: facebook.com Co si o tom myslíte?

 

Muž fotil lidi v metru.

Sexy selfie vs. smutná realita! Muž fotil lidi v metru a poté je vyhledal na sociálních sítích. Rozdíl ve fotkách vás šokuje!

Co je na fotce špatně?

Dívka si chtěla udělat sexy selfie. Její fotka ale děsí celý internet! Poznáte, co je na ní špatně?

reklama