Extrém

13. října 2016 12:02

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 důvodů, proč nechodit s týpkem, který hodně hulí TRÁVU

Čím více se blížíme legalizaci marihuany, tím přibývá lidí, kteří si ubalí jointa místo normálního cigára. Proč ale fakt nechodit s huličem? Čtěte!

1. Zapomene na vaši schůzku - nemá pojem o místě, času, ani vesmíru. A už vůbec ne o tom, na kdy jste si domluvili randíčko.

2. Sní vám jídlo v lednici - když už se vám podaří ho najít v oblaku kouře, první, co udělá, když přijde k vám domů, že vám vyluxuje lednici. Hlad po hulení je nenasytná bestie, co nikdy nemá dost.

3. Já opožděné reakce - na něco se ho zeptáte, ale následuje ticho. Hrobové ticho, ale ne takové to, když víte, že o otázce člověk přemýšlí. Tady je prázdo. A zhruba za 10 minut přijde odpověď jako blesk z čistého nebe. Konverzace nikdy nebyla napínavější.

4. Málokdy není zkouřený - na prstech jedné ruky byste spočítala, kolikrát jste ho neviděla nezhuleného. Jointa si dal k snídani, po obědě a teď si ho balí před večeří, aby mu vytrávilo a mohl přejít k bodu 2.

5. Směje se vám - rupnou vám nervy a začnete na něj ječet. Čekáte drsnou hádnu plnou argumentů, výčitek a nadávek. A on? Celou dobu se jen přiblble směje.

6. Utratí všechny peníze - na večeři vás nepozve, protože zrovna dneska musel zaplatit dealerovi. Nebo si koupil nádherné nové sklíčko. Tabák taky něco stojí. Věčně je švorc a když ne, utratí to za výlet do Holandska.

7. Je na hranici zákona - nikdy s ním nemůžete v klidu spát, protože se bojíte, kdy u vás zabuší policajti na razii. A to, že spíte na polštáři vycpaném marihuanou, vám taky nepřivodí sladké sny. O takovém dobrodružství se vám ani nesnilo, že?

♣♣♣

Jak se mění lidé během závislosti na drogách? Podívejte se do děsivé galerie.


Přečtěte si také