Extrém

26. srpna 2016 21:37

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Celý život jste chodili na VELKOU špatně! Žena vymyslela kadící vychytávku, kterou budete chtít okamžitě vyzkoušet

Je to věc, kterou děláme všichni každý den. Jen o ní moc nemluvíme. Kdo by tak byl řekl, že jsme ji všichni dělali až doteď špatně! Je tady VELKÁ revoluce!

Vyprázdňování střev není téma, které bychom rozebírali denně, raději děláme, že to vlastně neděláme Zvlášť ženy mají občas problém přiznat, že jejich tělo funguje biologicky naprosto normálně a přijímanou potravu i vylučují.

O to překvapivější zjištění však je, že tuto věc, kterou jsme začali dělat prakticky okamžitě, co jsme vykoukli v porodnici na svět, děláme špatně!

Na záchodě při velké bychom totiž podle vědců neměli sedět jako na židli, tedy s lokty pohodlně opřenými o kolena, ale měli bychom být ve dřepu! Mít tedy kolena blíže k bradě. Peristaltika tak lépe proudí a střeva snadněji vyprázdníme.

Na toto zjištění okamžitě reagovala Jude Edwardová, kterou napadlo, jak pozici dřepu zpřístupnit i těm, kteří nejsou fandové díry v zemi. A společně s rodinou vymyslela tak zvaný Squatty Potty, což je vlastně obyčejná stolička, která má pouze výřez na toaletu. A lidé jsou z této pomůcky nadšení. Trávení se jim prý výrazně zlepšilo a svoje ranní trůnění si bez Squatty Potty už nedokážou ani představit.

Zkusíte to taky?

Sdílejte článek

Přečtěte si také