Extrém

15. července 2016 12:52

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Co o vás prozradí tvar RTŮ? Pokud jsou úzké, plné či smyslné, tak...

Je to jedna z prvních věcí, které si na vás muži všimnou. Zvlášť, pokud se smějete. Rty o vás ve skutečnosti ale odhalí více než jen to, jakou máte zrovna náladu. Co značí, úzké, plné či výrazně vykrojené rty?

Plné

Ženy s plnými rty jsou velmi smyslné, přitažlivé a často i dominantní. Plné rty také značí empatii a oddanost. Typickým příkladem tohoto tvarů rtů je herečka Angelina Jolie.

Bez vykrojení

Rty bez výrazného vykrojení takzvaného "srdíčka", tedy záhybu na horním rtu vlastní například Julia Roberts nebo Jessica Biel. Takové ženy jsou velmi emotivní a citlivé. Zároveň jsou velkorysé a štědré.

Úzké

Lidé s úzkými rty bývají samotáři a oplývají trpělivostí. Potřebují notnou dávku svobody, aby se cítili dobře. Naopak nejsou necitliví, jak se o nich občas mylně říká. Jen potřebují vlastní klid a prostor. Příkladem toho může být Kate Middleton či herečka Kirsten Dunst.

Vykrojené

Smyslně vykrojené rty s výrazním srdíčkem na horním rtu, jako má třeba zpěvačka Rihanna nebo Taylor Swift, jsou znakem temperamentu, ale i kreativity. Ženy s tímto tvarem rtu mají také skvělé komunikační schopnosti.

♥♥♥

Nemáte rty, po jakých toužíte? Nevadí. Nikdo není dokonalý a jak to vypadá, když se nedaří ani modelkám, se můžete podívat tady:

Sdílejte článek
Štítky Rihanna herec Taylor Swiftová Julia Robertsová Angelina Jolieová Catherine, princezna z Walesu Jessica Bielová Kirsten Dunstová

Přečtěte si také