Co o vás prozradí tvar rtů?
Autor: thinkstock.com Co o vás prozradí tvar rtů?

ODHALENÍ: Co o vás prozradí tvar RTŮ? Pokud jsou úzké, plné či smyslné, tak...

skrivaa. Publikováno: 15.07.2016
Je to jedna z prvních věcí, které si na vás muži všimnou. Zvlášť, pokud se smějete. Rty o vás ve skutečnosti ale odhalí více než jen to, jakou máte zrovna náladu. Co značí, úzké, plné či výrazně vykrojené rty?

reklama

Plné

Ženy s plnými rty jsou velmi smyslné, přitažlivé a často i dominantní. Plné rty také značí empatii a oddanost. Typickým příkladem tohoto tvarů rtů je herečka Angelina Jolie.

profimedia-0271530226 Foto:

Bez vykrojení

Rty bez výrazného vykrojení takzvaného "srdíčka", tedy záhybu na horním rtu vlastní například Julia Roberts nebo Jessica Biel. Takové ženy jsou velmi emotivní a citlivé. Zároveň jsou velkorysé a štědré.

profimedia-0202785131 Foto:

Úzké

Lidé s úzkými rty bývají samotáři a oplývají trpělivostí. Potřebují notnou dávku svobody, aby se cítili dobře. Naopak nejsou necitliví, jak se o nich občas mylně říká. Jen potřebují vlastní klid a prostor. Příkladem toho může být Kate Middleton či herečka Kirsten Dunst.

profimedia-0100505687 Foto:

Vykrojené

Smyslně vykrojené rty s výrazním srdíčkem na horním rtu, jako má třeba zpěvačka Rihanna nebo Taylor Swift, jsou znakem temperamentu, ale i kreativity. Ženy s tímto tvarem rtu mají také skvělé komunikační schopnosti.

profimedia-0293824277 Foto:

                                                                           ♥

Nemáte rty, po jakých toužíte? Nevadí. Nikdo není dokonalý a jak to vypadá, když se nedaří ani modelkám, se můžete podívat tady:


Jak to tam dole máte?

GALERIE: Holky, jak to tam DOLE nosíte? Tohle o vás prozradí bobr, čárka nebo lysá...

reklama