Extrém

20. října 2016 16:09

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Holky, jaké kalhotky byste si vzaly na první rande? Tohle o vás vypovídá, když si vezmete tanga, krajky nebo...

I když ho partner na prvním rande ještě možná neuvidí, výběr vašeho spodního prádla o vás mnohé vypovídá. Jaká jste? Jaké máte touhy? Co potřebujete? Podívejte se, jaké kalhotky jste si na sebe na první rande vzala, a odpovězte si!

Tanga – jste sebevědomá a jdete přímo k věci. Dokážete hravě řešit problémy a nic vás nerozhodí. Potřebujete silného partnera, který s vámi dokáže držet krok.

Krajkované kalhotky – ráda flirtujete, ale musí to být rafinované. Vaše rande by mělo mít charisma a vtip. Není lehké vás sbalit a znáte svoji cenu.

Stahovací – máte ráda nad vším kontorlu a nic neponecháváte náhodě. Zároveň věci detailně plánujete. Pokud si stahovají kalhotky vezmete na první rande, nepočítáte s tím, by my mohlo dojít na sex.

Klučičí boxerky – milujete pohodlí a chcete, aby se ostatní lidé cítili dobře. Jste velmi empatická a zároveň vám je jedno, co si o vás myslí ostatní. Více pamatujete na druhé než na sebe.

Obyčejné bombarďáky –jste spokojená taková, jaká jste a nehodláte to kvůli někomu nebo něčemu měnit. Máte zdravé sebevědomí, ale v jádru jste romantická a citlivá duše.

Naostro –jste velmi sebevědomá a nezávislá. Milujete vášeň a nespoutanost. Nerada si s něčím děláte starosti, a tak je rovnou házíte za hlavu.

---

Ať máte na sobě cokoliv, je důležité, abyste se cítila sexy a sebevědomě. Jako třeba Emily Ratakojwski.


Přečtěte si také