Extrém

30. září 2016 14:01

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Věčně naštvaní bručouni jsou lepší než falešně milí sluníčkáři, odhalila studie

A tady to máte, vy smějící se bestie.

Dělá se vám tak nějak intuitivně špatně z lidí, kteří vysokým pisklavým hláskem štěbetají něco o tom, jak vám to dnes sluší, ale za rohem slyšíte, jak vás pomlouvájí? Nebo falešnou milost absolutně nepoznáte a vždy se chytíte do pasti? Raději se bavte s tím věčně naštvaným kolegou, co se chce několikrát denně zabít. Podle vědců má totiž daleko lepší charakter než falešní sluníčkáři.

Vědci z Institute of Studies zjistili, že falešně milí lidé mají vůbec nejhorší charakterové rysy z celé populace. Dokážou být totiž velmi mazaní, nedělají jim problém podrazy a s úsměvem na tváři vám bodnou kudlu do zad. Vždy však ku vlastnímu prospěchu.

Zatímto věční bručouni, kteří všechny pro jistotu pošlou do háje, jsou charakterově daleko čistší. Říkají to, co mají na srdci, nikomu se nechtějí zalíbit a je jim jedno, kdo si co myslí. Pokud vám ale řeknou, že vás mají rádi, opravdu do myslí upřímně. Stejně jako to, když vás pošlou k šípku.

Co preferujete vy? Falešné zdvořilostní fráze, nebo co na srdci, to na jazyku?

♥♥♥

Můžete se sice tvářit naštvaně, ale pořád můžete být krásní. Ne jako tito lidé na drogách, kterým se takto změnila tvář. Podívejte se do děsivé galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také