Extrém

20. února 2018 11:26

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 mýtů o masturbaci, o kterých jste nevěděli, že nejsou pravdivé! Co se vám rozhodně nestane?

Co vlastně víte o masturbaci?

Pro někoho, kdo s masturbací teprve začíná, může být internet relativně užitečné místo. Stejně tak ale můžou některé články škodit, jako například ty, které kolem masturbace roznáší různé mýty, které často nejsou vůbec pravdivé a ve většině případů tak pouze zbytečně děsí ty, kteří jinak neví, co si o masturbaci myslet. Tady je 6 největších nepravdivých mýtů, které se šíří na internetu:

via GIPHY

1. Masturbace může poškodit vaše genitálie

Ne, i kdybyste si dělali dobře třikrát denně, evoluce se postarala o to, aby lidské reprodukční orgány něco málo vydržely, pokud si tedy nebudete chtít záměrně ublížit nějakou nadměrnou silou, můžete být v klidu.

2. Masturbace způsobuje mentální potíže

Jediná mentální potíž může být vina, že jste si místo sexu s přítelkyní ráno ve sprše udělali dobře i bez ní.

3. Masturbace vás sexuálně vypotřebuje

Ve skutečnosti neexistuje žádný přesný počet „šťastných konců“, které můžete mít. Naopak, klidně můžete mít tolik orgasmů, kolik v životě chcete. Mužské tělo počet spermií neustále obnovuje, nikdy se vám tak nestane, že vám dojdou…

4. Vibrátory ženám ničí sex

Ženy mohou zažívat vzrušení na mnohých dalších místech, než jen pouze tam dole. Vibrátor je dostane daleko, v porovnání se šikovným mužem je to ale stále nic.

5. Neměli byste masturbovat, když jste ve vztahu

Masturbace neznamená, že svého partnera podvádíte. Masturbace je zdravá a měli byste se v ní vzájemně podporovat.

6. Po masturbaci můžete oslepnout

Blbost. V minulosti se věřilo, že jediným smyslem sexu bylo se rozmnožovat. Aby se tak lidem zabránilo v potěšení, šířily se různé mýty, jako například ten, že po masturbaci můžete oslepnout.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah mýty masturbace sex mýtus minulost Internet zdraví

Přečtěte si také