Extrém

30. března 2015 15:34

Tereza Javorová

ODHALENO: Přes 25 % heterosexuálních mužů vzrušují jiní muži!

Když si dá pusu heterosexuální holka s holkou, tak o jejich sexuální orientaci většinou pochybovat nezačneme. Ale co když se spustí kluk s klukem? Jsou to hned gayové? Ve skutečnosti až čtvrtina heterosexuálních mužů přiznává, že je někdy přitahoval a vzrušoval jiný muž! Proč tomu tak je?

Stát se to může celkem snadno. Kluci v pubertě objevují svoje tělo a s kámošema často poměřují velikost přirození. První sexuální zkušenost tak mohou mít právě se stejně starým kamarádem, o čemž samozřejmě pak už nikdy nepromluví.

Společenský tlak je zkrátka veliký a žádný heterosexuální muž nechce být zařazen do škatulky "gay". Ačkoliv ho muži mohou občas přitahovat.

Jedeme v tom všichni

Psycholog a doktor Justin Lehmiller se tímto tématem dlouho zabýval a došel k překvapivému závěru. "Více než padesát procent heterosexuálních žen a čtvrtina hetero-mužů pocítila v poslední době sexuální přitažlivost ke stejnému pohlaví. Pětatřicet procent žen a čtyřiadvacet procent můžů pak masturbovalo nad představou sexu se stejným pohlavím."

Studie jde ještě dál. Za poslední rok měly dvě procenta žen a dokonce devět procent mužů sexuální kontakt se stejným pohlavím. Opakujeme, že jsou to všichni zatvrzelí heterosexuálové!

Jde o zkušenost

Co z toho vyplývá? Pokud muže vzrušuje jiný muž, nebo má dokonce nějakou homosexuální zkušenost, tak nemusí být gay, který to jen skrývá. Z biologického hlediska je touha po blízkosti druhého člověka velmi silná. Dobří přátelé tak mohou behěm emocionálně vypjaté chvíle sklouznout i něčemu dalšímu. Pro zvídavé jedince to zase může být jen okusením "zakázaného ovoce" a rozšíření obzorů.

Zkrátka "podívat se na druhý břeh" nemusí být znakem skryté homosexuality. Svoje emoce či s kým sdílíte celu občas ovlivnit prostě nejde.

Pikoška na závěr: Asi nikoho nepřekvapí, že v anketě s otázkou, co muži mají během sexuální předehry nejraději, byl na prvním místě orální sex. Hned za ním je ale anilingus neboli olizování řitního otvoru!

SA

Sdílejte článek
Štítky zkušenost gay Justin Lehmiller

Přečtěte si také