Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

ODHALENO: Tohle je 5 nejzvrhlejších věcí, které děti kdy řekly svým rodičům!

S dětmi je občas děsná sranda, že jo? Bohužel, zrovna pro tyhle to moc neplatí.
Vydáno: 16.04.2017
Tyhle věci od svých ratolestí nechcete nikdy slyšet!

Děti jsou radost, jasně, zároveň bychom ale neměli zapomínat, že jsou to pořád jenom děti a jako takové to mají v hlavě občas hodně popletené. Tahle následující sbírka historek vás o tom pak dozajista přesvědčí. Tady je 5 nejzvrhlejších věcí, jaké děti kdy svým rodičům řekly:

Vyžádala si děsivá hra snad další obět? (Ilustrační foto)

Další obět v případu Modrá velryba? Teprve 18 letý Čech spáchal v Havírově sebevraždu!

1. „Už můžeš klidně spát, pod postelí nikdo není.“ „Teď je za tebou.“ Při vzpomínce na tuhle konverzaci se synem se stále třesu.

2. Šli jsme kolem hřbitova, když v tom zničehonic moje tříletá dcera řekla, že na tomhle místě leží její bratr. Připomněla jsem jí, že ona ale nemá bratra. Ona mi řekla, že tohle je její bývalý bratr. Z dob, kdy měla jinou maminku.

3. Ukládal jsem do postele svého dvouletého syna a on mi řekl sbohem, tati. Tak jsem mu vysvětlil, že říkáme dobrou noc a ne sbohem. On na to, že chápe, ale že tentokrát je to sbohem. Tu noc jsem ho šel několikrát zkontrolovat, jestli tam stále je.

4. Když mé malé sestřenici byly 2 roky, její máma znovu otěhotněla. Jednoho dne k ní přišla, obejmula ji kolem bříška a řekla, že je bráška nemocný. O pár dní později přišel potrat.

5. Moje tříletá dcera se postavila před našeho novorozeného syna a chvíli ho pozorovala. Pak se otočila a řekla, že je to monstrum a měli bychom ho pohřbít.

Proč to proboha děti udělaly?

Šílené! Žena chtěla zastavit děti, které týraly tulení mládě. Ony ji brutálně napadly!

 

Takhle vypadají některé z těch nejzlobivějších dětí na světě. Co svým rodičům provádí? 

Reklama
Článek je zařazen v: děti, strach, horor, bubák, zvrhlé, historky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama