Extrém

16. dubna 2017 13:29

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je 5 nejzvrhlejších věcí, které děti kdy řekly svým rodičům!

S dětmi je občas děsná sranda, že jo? Bohužel, zrovna pro tyhle to moc neplatí.

Děti jsou radost, jasně, zároveň bychom ale neměli zapomínat, že jsou to pořád jenom děti a jako takové to mají v hlavě občas hodně popletené. Tahle následující sbírka historek vás o tom pak dozajista přesvědčí. Tady je 5 nejzvrhlejších věcí, jaké děti kdy svým rodičům řekly:

1. „Už můžeš klidně spát, pod postelí nikdo není.“ „Teď je za tebou.“ Při vzpomínce na tuhle konverzaci se synem se stále třesu.

2. Šli jsme kolem hřbitova, když v tom zničehonic moje tříletá dcera řekla, že na tomhle místě leží její bratr. Připomněla jsem jí, že ona ale nemá bratra. Ona mi řekla, že tohle je její bývalý bratr. Z dob, kdy měla jinou maminku.

3. Ukládal jsem do postele svého dvouletého syna a on mi řekl sbohem, tati. Tak jsem mu vysvětlil, že říkáme dobrou noc a ne sbohem. On na to, že chápe, ale že tentokrát je to sbohem. Tu noc jsem ho šel několikrát zkontrolovat, jestli tam stále je.

4. Když mé malé sestřenici byly 2 roky, její máma znovu otěhotněla. Jednoho dne k ní přišla, obejmula ji kolem bříška a řekla, že je bráška nemocný. O pár dní později přišel potrat.

5. Moje tříletá dcera se postavila před našeho novorozeného syna a chvíli ho pozorovala. Pak se otočila a řekla, že je to monstrum a měli bychom ho pohřbít.

Takhle vypadají některé z těch nejzlobivějších dětí na světě. Co svým rodičům provádí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také