Extrém

30. května 2016 14:48

redakce Prima Lajk

Odporné! Puberťačku brutálně znásilnilo 33 mužů, ti svůj čin poté dali na internet!

Doufala, že tragickým znásilněním její peklo skončí. Netušila ovšem, že další muka mají brzy přijít.

Nechutná událost se stala teprve šestnáctileté dívce v brazilském Rio de Janeiru, kde si ji v místní chudé čtvrti vyhlídlo rovnou 33 mužů. Ohromná skupina tak dívku brutálně napadla a postupně ji jeden po druhém začali muži znásilňovat. Žena je logicky v příšerném fyzickém i psychickém stavu. Netušila ovšem, že tím noční můra zdaleka nekončí.

Útočníci totiž posléze sdíleli na internetu nejen fotky z ohavného činu, ale také čtyřicetisekundové video ze samotného aktu! Šokující záběry byly navíc doprovázeny schvalujícími či sprostými komentáři ostatních lidí. Ti například napsali, že si dívka za znásilnění kvůli krátké sukni může sama. Obrázky i video sice byly později staženy, do té doby však posbíraly jen samotné obrázky stovky pozitivního hodnocení a o události se začalo veřejně mluvit.

Policie už po vinicích pátrá a mezi dosavadními 5 lidmi údajně zadržela i přítele oběti, který se měl na znásilnění také podílet. Všech 33 podezřelých se jim však ještě chytit nepodařilo. Událost pak vyvolala ve společnosti velké vášně. V brazilských ulicí protestují proti znásilnění a útokům na ženy tisíce lidí a útok odsoudil a i prozatímní prezident Michel Temer. Hrozivého traumatu a děsivých internetových reakcí se však znásilněná dívka asi už nikdy nezbaví.

Podobné články


Přečtěte si také