Extrém

2. dubna 2015 12:24

Tereza Javorová

OTŘESNÝ PŘÍBĚH: Batole se 22 hodin tulilo ke své mrtvé těhotné matce

Učitelka na základní škole Alina Roberts (33), která byla ve 22. týdnu těhotenství, vyzvedla svého malého dvouletého syna Benjamina z dětské akce a společně se měli vrátit domů. Alina ale po cestě za záhadných okolností zemřela. Její syn se pak k jejímu tělu v uzavřeném autě tulil 22 hodin!

Tragická událost se stala v předměstské ulici Long Eaton v britském Nottinghamu. Dvouletého Benjamina vyzvedla jeho těhotná matka z dětské farmy a byli na cestě domů, kde na ně netrpělivě čekal otec Alex.

Alina však za volantem zemřela. Její syn pak s jejím mrtvým tělem strávil 22 hodin v uzavřeném autě a celou dobu se k ní tulil a tisknul.

Když se Alina se synem nevracela dlouho domů, vystrašený manžel zalarmoval příbuzné a Alinu společně marně hledali. Nakonec pohřešování nahlásili na policii. Ta mrvou těhotnou ženu s vyděšeným synem nakonec našla.

Příčina její smrti však není známá. Tu odhalí až soudní pitva. Detektivové zatím jen vyloučili sebevraždu nebo záhah další osoby. Podle zdrceného manžela ale byla Alina v pořádku a společně se těšili na miminko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také