Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Parašutista svým skokem spáchal sebevraždu. Manželce nechal před smrtí tento děsivý vzkaz!

Existují různé způsoby, jak se navždy rozloučit s manželkou.
Vydáno: 16.07.2017
Parašutista spáchal sebevraždu

Capotorto Vitantonio, 27letý parašutista, věnoval své ženě Costanze Zitelliniové poslední videohovor, v němž jí jen sekundu před výskokem oznámil, že se nechystá zatáhnout za šňůru padáku, aby zažil něco úžasného předtím, než přijde o život. Floridská policie uvedla, že jakmile žena zhlédla hrůzostrašnou nahrávku, ihned běžela na základnu parašutistů. Zitelliniová údajně naléhala na zaměstnance tamní společnosti Sky Dive DeLand, aby mohla prostřednictvím vysílačky zabránit manželovi ve spáchání sebevraždy. Bylo však příliš pozdě. Vitantonio, zkušený parašutista s 600 absolvovanými skoky, už opustil letadlo. Kolem 10:25 ráno byl nalezen mrtvý na poli jihovýchodně od přistávacích ploch místního letiště.

Generální manažer Sky Dive DeLand Mike Johnson uvedl, že poskytují svým zákazníkům bezpečnou dopravu do potřebné nadmořské výšky, a to prostřednictvím těch nejudržovanějších letadel v daném odvětví. Jakmile ale člověk opustí dveřní prostor, je už zodpovědný sám za sebe. Jedna z pracovnic společnosti pak policii sdělila, že Vitantonio vypadal před odletem do výšky seskoku naprosto normálně. Asociace parašutistů USA, jejímž členem je i Sky Dive DeLand, nahlásila celkem 21 úmrtí souvisejících se seskoky s padákem z odhadovaných 3,2 milionů seskoků svých členů absolvovaných v roce 2016.

Tenhle blázen jen o kousíček unikl jisté smrti

Šílenec skočil z balkonu padákem zakoupeným z internetu! Nechybělo příliš a adrenalinový kousek by nepřežil!

Sakra, proč mi dával podepsat tu pojistku těsně před seskokem?!

Zničil manželce padák, aby mohl utéct za milenkou. Manželka však seskok přežila!

Jaké to je mít sex ve vzduchu?

VIDEO 18+: Pár měl SEX ve vzduchu při skoku padákem! Neuvěříte, kolik měla dívka orgasmů. Bylo jich...

Reklama
Článek je zařazen v: video, sebevražda, parašutista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama