Chris unikl smrtce z lopaty. Bylo to o prsa!
Autor: Youtube Chris unikl smrtce z lopaty. Bylo to o prsa!

Po vousaté Conchitě, je zde prsatý Chris. Chtěl spáchat sebevraždu, dnes má miliony fanoušků

lenizajicova. Publikováno: 23.05.2014
Chris (28) trpící gynekomastií se rozhodl, že se se svou vadou svěří světu na youtube. Reakce lidí, kteří viděli video, byla ohromující a mladý muž byl doslova zaplaven povzbuzujícimi vzkazy.

reklama

„Před dvěma lety jsem na svoje narozeniny vážně přemýšlel o sebevraždě. Byl jsem opravdu nešťastný. Nemyslel jsem si, že se to někdy může obrátit k lepšímu.

Když se podívám na svoje prsa, tak si někdy připadám jako obluda, ale jsou dny, kdy jsem s jejich existencí smířený. Už nemám deprese,  jsem jen smutný a naštvaný," svěřil se Chris čtenářům na internetu. Mladý muž o plastické operaci zatím neuvažuje, údajně mu chybí finanční prostředky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

muz prsa video

Gynekomastie je zvětšení mléčné žlázy v důsledku hormonální nerovnováhy. U dospělé populace se s ní v různě rozvinuté formě setkáváme až u 40 % mužů.

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tyhle nic moc holky mají dokonalé tělo

reklama