Extrém

21. listopadu 2016 17:10

redakce Prima Lajk

Podívejte se, jaký máte nos! Tohle všechno o vás prozradí jeho tvar. Je to nečekaně přesné!

Říká se, že podle nosa poznáš kosa. A co ještě?

Nos je jedna z prvních věcí, které si na vás druhý člověk všimne. Věděli jste ovšem, že nos toho vypoví hodně nejen o vašem vzhledu, ale také o vašich vlastnostech? To si myslí řada expertů, kteří na základě svých studií tvrdí, že tvar vašeho nosu toho o vaší osobnosti vypoví více, než si myslíte. A my musíme říct, že to opravdu velmi sedí!

Rovný nos – Mají ho inteligentní lidé, kteří umějí ve správné chvíli udržet své emoce na uzdě. Zbytečně nepanikaří a umí zachovat chladnou hlavu. Jsou to velmi dobří organizátoři.

Masitý nos – Základna nosu je úzká, ale postupně se rozšiřuje. Mají ho kreativní lidé, jimž nechybí charisma. Zároveň jsou plní optimismu, upřímní a naprosto otevření.

Římský nos – Je výrazný, dlouhý a mírně zahnutý. Jeho nositel bývá většinou velmi tvrdohlavé a ambiciózní povahy. Takoví lidé jsou sebevědomí, výkonní a upřednostňují čin a akci před pouhými sliby.

Pršáček – Nos, jehož špička se zvedá vzhůru. Tito lidé jsou veselí a láskyplní. Mají optimistický pohled na svět a jsou laskaví. Rádi experimentují. Často ale také zůstávají navždy dětmi, jsou hraví a často jednají ukvapeně.

Skoba – Nos s výrazným hrbolkem. Jsou velmi komunikativní, přátelští a jdou si za svým cílem. Bývají to většinou obchodníci, kteří dokážou výborně smlouvat. Jsou také diplomati, kteří se snaží vyřešit každý konflikt a k hádkám sami přistupují s chladnou hlavou.

Orlí nos – Lidé s orlím nosem jsou samostatní, rádi si dělají všechno po svém. Nesnesou navíc, když je někdo komanduje a diktuje jim, co mají dělat. Často proto bývají vzpurní a vznětliví.

Křivý nos – Nositelé nosu atypického tvaru bývají často nespolehliví a emočně nevyrovnaní. Často se jedná o umělce či lidi s kreativní myslí. Nechtějí si nikoho pustit k tělu. Když vám ale začnou plně důvěřovat, můžete se na ně plně spolehnout.

Sdílejte článek
Štítky vzhled tvar nosu vlasnosti

Přečtěte si také