Extrém

24. června 2015 14:18

Lenka Zajícová

Podle vědecké studie je tato dívka nejdokonalejší ženou světa. Souhlasíte?

Podle vědců je tvář této blondýnky jednou z nejdokonalejších v historii lidstva. To je opravdu nevídané, především protože žena pochází ze země s největším množstvím extrémně neatraktivních žen – Velké Británie. Zřejmě je to dcera imigrantů:)

Florence Colgate (18) se chce stát učitelkou, nyní na ni však valí modelingové kontrakty ze všech stran. Podle vědců se totiž jedná o dívku s dokonalými obličejovými proporcemi. Dívka se zúčastnila soutěže Britain's Most Beautiful Face a jasně zvítězila. Vědci potvrdili, že právě ona jako jediná měla nejblíže k perfektním proporcím. To znamená, že vzdálenost mezi očima je šestačtyřicet procent ze šířky celé tváře. U Florence tato vzdálenost tvoří čtyřiačtyřicet procent. Ideální vzdálenost mezi očima a ústy by měla tvořit přibližně třetinu vzdálenosti mezi vlasovou linií nad čelem a bradou. Dívka je v tomto směru s poměrem třiatřicet procent téměř dokonalá.

Podmínkami soutěže bylo, že ženy nemohly podstoupit žádné kosmetické úpravy obličeje. Jak se vám Florence, která si doposud přivydělává ve fast foodu, líbí?

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie soutěž vědec proporce výzkumný projekt

Přečtěte si také