Extrém

19. října 2013 16:44

redakce Prima Lajk

Podprsenka za miliony dolarů. Nejdražší kousek prádla v roce 2013

Zdobí ji diamanty, safíry a obrovitý dvaapadesátikarátový rubín. Stojí deset milónů dolarů a v prosinci si ji za přísných bezpečnostních opatření oblékla čtyřiadvacetiletá modelka Candice Swanepoel.

Podprsenka pod názvem Royal Fantasy Bra 2013 byla bezpochyby nejsledovanějším kouskem na zimní přehlídce luxusního výrobce spodního prádla. Půvabná Candice byla jednou z adeptek z řad tradičních "andílků" (tak se modelkám předvádějícím pro firmu Victorias´s Secret přezdívá), která doufala, že pocta vyjde právě na ni.

"Samozřejmě jsem nikdy nic tak drahocenného na sobě neměla," připustila v rozhovoru pro magazín People. "Neustále mě tedy spíše podprsenku budou hlídat dva bodyguardi a budeme ji střežit s největší opatrností." Model byl přímo stvořen na křivky Candice. "Už samožné zkoušky byly ohromující. Snažila jsem se představit, jak bude podprsenka nakonec vypadat a realita předčí všechna moje očekávání."

Prádélko kromě obrovitého rubínu zdobí 4200 drahých kamínků dodaných klenotnictvím Mouawad.

Podprsenka za miliony dolarů. Kdo ji bude nosit? Foto: Victoria´s Secret

Vůbec nejdražší podprsenka Fantasy Bra byla vyrobena v roce 2000 a předvedla ji na molu Gisele Bündchen. "Samozřejmě je to znervózňující situace," přiznává Candice Swanepoel. "Něco takového se vám poštěstí jednou za život."

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky dolar podprsenka fantasy People výzdoba podprsenky Gisele Bündchenová Candice Swanepoelová Victoria\'s Secret

Přečtěte si také