Extrém

30. května 2015 20:45

Tereza Javorová

Pohoršená Britka obvinila opice na Gibraltaru ze sexuálního obtěžování. Na policii se jí vysmáli!

Třiadvacetiletá Mellisa Hart na výlet na Gibraltar nebude mít zrovna nejlepší vzpomínky. Podle ní byla sexuálně obtěžovaná místními opicemi, a když šla "útok" nahlásit na polici, tak se jí muži zákona ještě vysmáli!

Mellisa jela na výlet na známý kopec Rock, kde žijí proslulé gibraltarské opice. Ty jsou davy turistů tak ochočené, že jim běžně kradou jídlo, skáčou na ně nebo berou věci.

Britka se však dočkala osobnějšího kontaktu. Když se po zdolání kopce vydýchávala, přiběhly k ní dvě opice a začala ji osahávat na intimních místech a tahat za vlasy. Jedna jí dokonce strhla tričko i vršek od plavek, co měla pod ním. Dívka začala hrůzou křičet, ale turisté kolem se je smáli a celou situaci brali jako ohromnou zábavu.

Až po chvíli uslyšel místní dozorce, jak Mellisa křičí, a přiběhl jí na pomoc. Rozrušená Britka se ale cítila tak zneuctěná a pohoršená, že šla celý incident nahlásit na policii.

S konejšivým pochopením se ale nesetkala. Policisté, pro které jou opice už normálními spoluobčany, se Mellise vysmáli. Vysvětlili jí, že opice jsou divoká zvířata a nemohou být trestně stíhaná. Jeden z policistů si pak neodpustil poznámku, po které měli všichni kromě Mellisy co dělat, aby se nerozesmáli."A myslíte si, že kdybychom opice postavili do řady, že byste byla schopná určit útočníka?"

Sdílejte článek
Štítky policie kopec turista výlet opice sexuální obtěžování Gibraltar Rock Britové kopec

Přečtěte si také