Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Pohoršená Britka obvinila opice na Gibraltaru ze sexuálního obtěžování. Na policii se jí vysmáli!

Třiadvacetiletá Mellisa Hart na výlet na Gibraltar nebude mít zrovna nejlepší vzpomínky. Podle ní byla sexuálně obtěžovaná místními opicemi, a když šla "útok" nahlásit na polici, tak se jí muži zákona ještě vysmáli!
Vydáno: 30.05.2015
Opice na Gibraltaru jsou známé svou zvědavostí.

 Mellisa jela na výlet na známý kopec Rock, kde žijí proslulé gibraltarské opice. Ty jsou davy turistů tak ochočené, že jim běžně kradou jídlo, skáčou na ně nebo berou věci.

Britka se však dočkala osobnějšího kontaktu. Když se po zdolání kopce vydýchávala, přiběhly k ní dvě opice a začala ji osahávat na intimních místech a tahat za vlasy. Jedna jí dokonce strhla tričko i vršek od plavek, co měla pod ním. Dívka začala hrůzou křičet, ale turisté kolem se je smáli a celou situaci brali jako ohromnou zábavu.

opice2 Foto:

Až po chvíli uslyšel místní dozorce, jak Mellisa křičí, a přiběhl jí na pomoc. Rozrušená Britka se ale cítila tak zneuctěná a pohoršená, že šla celý incident nahlásit na policii.

S konejšivým pochopením se ale nesetkala. Policisté, pro které jou opice už normálními spoluobčany, se Mellise vysmáli. Vysvětlili jí, že opice jsou divoká zvířata a nemohou být trestně stíhaná. Jeden z policistů si pak neodpustil poznámku, po které měli všichni kromě Mellisy co dělat, aby se nerozesmáli."A myslíte si, že kdybychom opice postavili do řady, že byste byla schopná určit útočníka?"


Čtyřletý slepý Gavin.

DOJEMNÉ VIDEO: Slepý čtyřletý chlapeček poprvé sám přechází silnici. Dokáže to?

Klokaní selfie je hitem internetu!

ÚLET! Klasické selfíčko je out. Teď frčí selfie s těmito roztomilými klokany!

Reklama
Článek je zařazen v: turista, Rock, kopec, opice, Britové
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama