návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Policie vyšetřuje nebezpečné upíří masky poté, co se dva lidi nakazili HIV! Jak nechutná zkrášlovací metoda funguje?

Zkoušeli jste někdy upíří masku?
Vydáno: 10.06.2019
Upíří masky s virem HIV 3
Autor: Instagram.com Upíří masky s virem HIV 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policie v Novém Mexiku zahájila vyšetřování lázeňského centra v Albuquerque, kde se dva lidé nakazili HIV virem. Došlo k tomu poté, co si nechali aplikovat tzv. upíří masku, tedy zkrášlovací metodu, která zahrnuje odsátí vaší krve a následnou aplikaci na vaši tvář, což má mít prý za následek revitalizaci pokožky a zjemnění linek.

Upíří masky s virem HIV 1
Autor: Instagram.com Upíří masky s virem HIV 1


Metoda se stala populární v roce 2014, kdy fotku s krví na obličeji sdílela Kim Kardashian. To bylo shodou okolností naposledy, co byla populární Kim Kardashian. Policie před tímto zkrášlovacím procesem teď každopádně varuje občany v přilehlých městech, ideálně by lidé pro takovou proceduru měli vyhledat ověřené centrum, kde na vše dohlíží odborníci. Prošetřované centrum v Albuquerque zavřeli na podzim minulého roku, podle všeho docházelo k porušování zdravotních předpisů, především v souvislosti s jehlami a jejich bezpečným odstraňováním.

Článek je zařazen v: upíří maska , krev , zkrášlování , metoda , HIV , policie