Extrém

27. listopadu 2015 12:40

Lenka Zajícová

Porodila jsem příšeru, řekla Ruska o nádherné dceři, která utekla do Sýrie, aby podpořila ISIS!

Fatime Dzharfarova (20) uprchla do Sýrie, aby si mohla vzít za manžela bojovníka ISIS a být jeho čtvrtou manželkou. Matka se smiřuje s faktem, že ji už nikdy neuvidí.

Shakhla Bochkaryova (41) se ze všech sil snažila přesvědčit svoji dceru, aby zůstala doma, dokonce ji i přivázala k radiátoru a prosila ji, ať nikam nechodí. Fatime však byla neoblomná a z domu utekla. její matka je zoufalá, na ulicích se totiž objevují plakáty s jménem její dcery, kde je napsáno „Teroristická k*rva“. „Je hrozné žít s pocitem, že jste porodila teroristu. To raději zemřu, než budu žít s touto hanbou," říká Shakhla Bochkaryova.

Než Fatima utekla, byla to typická puberťačka, která se zajímala o módu. Vše se však změnilo, když dostala stipendium na vysokou školu v Surgutu, kde se seznámila s Abdulahem. Abdulah dokonce přišel za Shakhlou s dotazem, zda si může vzít její dceru za ženu. Jelikož měl manželky již tři a s každou měl tři děti, Shakhla odmítla. Fatima ji to však nemohla odpustit a několik měsíců po této eskapádě uprchla do Sýrie, aby mohla žít se svým přítelem. Shakhla Bochkaryova je smířena s tím, že ji už nikdy neuvidí. Lidé z jejího okolí mluví o Fatimě jako o teroristické prostituce.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také