Extrém

19. února 2015 13:57

Lenka Zajícová

Potvrzeno: Bude pátý Vetřelec!

Film bude režírovat Neill Blomkamp (35), který vdechl život snímkům District 9 a Elysium.

A kdo bude hrát hlavní roli? Zřejmě se můžeme těšit opět na Sigourney Weaver. Tato veteránka si zahrála roli ženské hrdinky Ripleyové v prvním Vetřelci z roku 1979. Ve třetím díle sice Ripleyová zemřela, ale vědci ji naklonovali, takže se nemáme čeho bát.

Tvůrci snímku nyní dokončují první nákresy týkající se podoby vetřelce a mimozemských plavidel. Informaci oznámil fanouškům Blomkamp via Instagram. “Tak je to oficiální, mým dalším snímkem bude Vetřelec,” řekl režisér, který toto info uveřejnil společně s kresbou vesmírné bytosti.

Věděli jste, že...

... příběh Vetřelce napsal scenárista Dan O’Bannon? Vetřelec se měl původně jmenovat Star beast. Scenárista se rozhodl, že hlavním hrdinou bude muž. Vedení 20th Century Fox však mělo jiné plány. Ze Star Beast se stal Vetřelec a hlavní hrdinka byla statečná Ripleyová. Snímek režíroval Ridley Scott, ale ani on nebyl první volbou, režie se měl ujmout Walter Hill. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších sci-fi všech dob.

-Lou

Další info týkající se super snímků a vetřelců ZDE:

Sdílejte článek
Štítky fotka Instagram Vetřelec Ridley Scott Sigourney Weaver Sigourney Weaverová vetřelec Hrdinka Neill Blomkamp Dan O’Bannon Walter Hill

Přečtěte si také