Extrém

9. července 2015 15:29

Tereza Javorová

Pozdrav ze záhrobí: Těhotnou ženu vyděsil ultrazvuk miminka. Viděla na něm ducha své mrtvé matky!

Rebecca Melia (30) přišla o svoji matku v únoru tohoto roku. Nestihla jí ani říct, že bude počtrnácté babičkou. O to větší šok byl, když se tvář její matky zjevila na ultrazvuku miminka!

Sharon zemřela v devětačtyřiceti letech na rakovinu ledvin. Byla třináctinásobnou babičkou, ale o čtrnáctém vnoučeti se už nestihla dozvědět. Její dcera Rebecca zjistila, že je v jiném stavu, až po matčině smrti.

Díky Sharon mají ale členové rodiny mezi sebou velmi silná pouta. I smrt své milované matky a babičky prožívali silně a vždy prý cítili, že i když zemřela, pořád je s nimi a dohlíží na ně.

Rebecce se to potvrdilo doslova. "Když jsem byla na ultrazvuku, lékařka řekla, že na obrazovce vidí něco zvláštního. Strašně jsem se bála, že je něco s mým malým chlapečkem."

"Pak mi ale ukázala jeden snímek a řekla, že si myslí, že bych ho rozhodně měla vidět. Byla na ní jasně rozpoznatelná tvář mé matky!" vypráví Rebecca. Doktorka prý o smrti Sharon věděla, a proto ji tvář na snímku také zarazila.

Rebecca je přesvědčená, že nešlo o náhodu. "Předtím, než jsem šla na vyšetření, jsem se zastavila v koutku mého pokoje, kde mám vystavené máminy fotky. Říkala jsem jí, že bych si přála, aby tam mohla jít se mnou. A ona tam vážně byla."

I když nastávající maminku snímek ultrazvuku nejdříve vyděsil, teď ho bere jako požehnání. "Sdílím s vámi tento zážitek, abyste věděli, že i když vám zemřel někdo milovaný, tak jste o něj nepřišli. Je stále tady. Vám na blízku."

Sdílejte článek
Štítky smrt těhotná žena ultrazvuk rakovina ledvin vyděsit

Přečtěte si také