Extrém

17. června 2015 10:27

Lenka Zajícová

Poznejte ženu, která měla porodit prvního mimozemšťana a být tak odsouzena na smrt!

Maggie Lieu z Velké Británie je jednou ze 100 zájemců, kteří se ucházejí o místo v ambiciózním projektu Mars One. Finalisté dostanou jednosměrnou letenku na Mars. Tam by se měla natáčet první reality show mimo naši planetu.

Přestože je Mars pouhou pustinou s malou gravitací a bez magnetického pole, podmínky na život jsou zde nevyhovující. To však nebránilo nikomu z 1000 lidí, aby se přihlásili do reality show, ve které na konci všichni zemřou. Mezi zúčastněnými je i Maggie Lieu. Ta zaujala diváky svým prohlášením, že chce být první ženou, která odnosí a porodí mimozemské dítě. To znamená, že na planetě porodí potomka, přestože je velká pravděpodobnost, že nebude zdravý v důsledku vystavení silné radiaci.

Britská studentka, která si nyní dodělává doktorát z astrofyziky, však nečekaně z programu odstoupila. Své rozhodnutí oznámila fanouškům via Twitter. Proč nebude rodit na Marsu však neprozradila. Její prohlášení se setkalo s velice pozitivními ohlasy. Nikdo nemá právo na mrzačení narozených i nenarozených dětí.

Sdílejte článek
Štítky planety Velká Británie smrt Mars Twitter mimozemšťan Mars One

Přečtěte si také