Extrém

27. června 2015 12:40

Lucie Průchová

POZOR na žárlivé přítelkyně! Tato svlékla a zbila svou sokyni - A to není vše!

Patnáctiletá teenagera dostala opravdu pořádnou lekci. Myslela si na kluka jiné dívky a to se jí krutě nevyplatilo!

Chudák dívka byla totiž nic netušíc vylákána do zničené budovy chlapcem, do kterého byla zamilována. Byla to však bouda, mladého muže donutila k tomuto činu jeho zákeřná přítelkyně, která to po něm chtěla jako důkaz, že je mu tato dívka lhostejná a že miluje jen ji.

Dozvěděla se totiž o údajném jiskření mezi jejím přítelem a touto mladou dívkou.

Když dívka dorazila na vysněné rande, napadla ji se svými kumpány, svlékla ji, ošklivě zmlátila a dokonce jí i zapálila její krásné dlouhé vlasy, která se dívce naštěstí podařilo uhasit.

Kamarádi osmnáctileté útočnice vše nahrávali na mobilní telefony. Záběry nyní putují na sociálních sítích. Ihned způsobily obrovské pobouření po celém Rusku, kde se incident odehrál.

Mladá dívka vše oznámila za odpory svých rodičů na policii a byla konfrontována s dvacetiletým chlapcem i jeho přítelkyní. I když se zprvu bránila, je totiž stále vyděšená a navštěvuje psychiatra, nakonec je označila jako útočníky.

Strážci zákona zjistili, že už mají tento povedený páreček v evidenci, patří k fotbalovým chuligánům a ultra-radikálům, kteří podporují CSKA Moskva.

Mluvčí policie uvedla, že jak chlapec, tak jeho přítelkyně byli zatčeni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také