Extrém

26. ledna 2018 15:07

redakce Prima Lajk

POZOR! V novém druhu porno filmu se můžete objevit i vy! Ani o tom nemusíte vědět

Tenhle znepokojivý trend děsí ženy po celém světě.

Objevil se nám tu nový fenomén zvaný v originále „upskirting“ (volně přeloženo nadzvednuté sukně), který teď mírně zvedá tlak všem morálně zatíženým občanům Velké Británie. Právě odtamtud totiž pochází Gina Martin, která si jednoho dne jen snažila užít festival, když v tom nachytala muže, jak se tajně snaží vyfotit, co ukrývá pod sukní.

Gině se podařilo kameru sebrat a odnést ji místním policistům, ti ale s celou záležitostí podle všeho nemohli nic dělat. Neexistuje totiž zákon, který by tohle zakazoval. Problém je, že od té doby Gina (a nejen ona) zpozorovala velký nárůst v podobném obsahu na serverech, které produkují filmy pro dospělé. Jinými slovy, upskirting, resp. nahlížení pod sukně, začíná být zřejmě populární formou zábavy.

Plno lidí tak nyní bojuje, aby se proti takovým zásahům navrhl zákon, tvrdě trestající ty, kteří by se o něco podobného na veřejnosti pokoušeli. Což dává smysl a měli bychom to plně podporovat. Když se na takových stránkách objevují profesionálové, není to nic, proti ničemu. Ukazovat tam ale obyčejné lidi, kteří s ničím takovým v žádném případě nesouhlasili, to je dost přes čáru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také