návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

PRÁCE SNŮ: Sexy domina mučí a ponižuje muže! Vydělává si tím velké peníze!

Divoká domina představuje svou profesi.
Vydáno: 13.05.2017
Žena se nebojí použít bič ani ostrá slova!
Žena se nebojí použít bič ani ostrá slova! Autor: Daily Mail
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Jednatřicetiletá Ari Mactans si vydělá za hodinu své práce i 175 liber, tedy neuvěřitelných 5 a půl tisíce. Celkově díky své profesi přišla již téměř k osmi milionům korun. A co tedy dělá? Ari je domina a velké prachy si vydělává za to, že mučí nebo ponižuje muže. K tomu využívá nejrůznějších technik - od slovního ponižování po divoké bičování. Podle jejích vlastních slov to obvykle jejím zákazníkům zachraňuje manželství. 

Mistress Harley

FOTO: Tahle domina si svými povely vydělá až 100 tisíc denně. Přitom s muži nemá sex! Ani se s nimi nepotká! Jak je to možné?

Ari se jako teenagerka velmi zajímala o gothickou scénu a začala navštěvovat nejrůznější fetiš kluby. Když zjistila, že jsou ji muži schopní zaplatit za šlehání a křičení, měla o své profesi naprosto jasno. První zkušenost s prací dominy prodělala ve svých 19 letech, nyní se této práci věnuje na plný úvazek. Ari má přítele, který sice podobným praktikám nefandí, nicméně svou přítelkyni plně podporuje. Červenovláska přiznává, že se nejedná o úplně běžnou práci, nicméně oceňuje, že se v ní rozhodně nenudí. 


Kolik sexuálních partnerek by měl mít za sebou?

Ženy chtějí milence s tímto počtem sexuálních partnerek. Kolik zářezů byste měl mít?

Fanoušek Britney

Podstoupil desítky plastik, aby vypadal jako Britney Spears. Líbí se vám?