Extrém

16. března 2016 11:17

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH borce! Ve škole ho šikanovali, teď z něj bude jeden z nejmladších světových milionářů

Považovali ho za třídního hlupáka. Jenže zatímco jeho spolužáci skončí nakonec někde za pultem, on se už ve svých osmnácti letech topí v penězích.

Angličan Ollie Forsyth prožíval ve svém dětství noční můru. Celý život totiž trpí dyslexií, kvůli které se naučil číst až v patnácti letech. Spolužáci se mu tak neustále smáli, všichni ho považovali za třídního blbečka a ani u některých učitelů neměl zastání. Jenže zatímco jiné děti by podobné jednání srazilo na kolena, on se na ostatní rozhodl vykašlat a ukázat jim, co v něm ve skutečnosti je. A teď útočí na pozici jednoho z nejmladších milionářů v Británii.

Ollie se zkrátka rozhodl v šestnácti letech vykašlat na školu a bez jakékoliv kvalifikace se vrhl na podnikání. Otevřel si pouhý dárkový obchod, který mu však kvůli jeho obchodní taktice vydělával obrovské peníze. O rok později si tak mohl dovolit otevřít autosalon, v němž prodává starší klasická auta. Po dvou letech na trhu má tak rozjeté už celkem tři úspěšné podniky a jeho jmění se již nezadržitelně blíží k jednomu milionu liber. Svou úspěšnou značku pak hodlá i nadále rozšiřovat. Zatímco jeho bývalí spolužáci musí stále sedět v lavicích, on už nad jejich ponižováním dávno zvítězil. A kdo ví, třeba budou jednou pro tohoto borce i pracovat.


Přečtěte si také