Extrém

4. října 2015 22:24

Lenka Zajícová

PŘÍBĚH: Dívka (16) tvrdila, že čeká dítě, aby si přilepšila. Zapomněla však, kolik měsíců trvá těhotenství...

Nemůžete se dočkat Ježíška a chcete už rozbalovat dárky? Tak to určitě nedělejte jako 16letá dívka z amerického Michiganu.

Právě ta totiž tvrdila svému okolí, že čeká trojčata. Když však ani po 10 měsících neporodila, začalo to být podezřelé.

Dívce, jejíž jméno nemůže být vzhledem k věku zveřejněno, pomohly předměty, které nakoupila na webové stránce fakeababy.com. To je stránka věnovaná ženám, které předstírají těhotenství (ano, opravdu existuje!). 
Dívka si tam koupila snímek ultrazvuku trojčat a také falešné břicho, které každý den nosilaDívka se díky svému těhotenství proslavila a začala sbírat finanční dary v hodnotě tisíců dolarů.

Jenže dívka stále nerodila, a to začalo být velice podezřelé. Situace se zamotala o to víc, když jedna žena na Facebooku poznala, že dívčin snímek z ultrazvuku je totožný s tím, který se prodává na stránce fakeababy.com. Kontaktovala proto dívčinu rodinu, která mladou slečnu následně konfrontovala. Dívka řekla, že potratila. Její lékař to však vyvrátil. Rodina se veřejně omluvila a slíbila, že dary vrátí.

Dívka se nakonec přiznala k tomu, že si vše vymyslela, myslela si, že ženy jsou většinou těhotné 12 měsíců. Těsně před porodem se chtěla prý přiznat.

Jordan Wyrabkiewicz, její přítel, byl zcela zděšený. “Byl to pro mě šok, ale rozhodl jsem se čelit následkům. Našel jsem si práci a kupoval výbavičku. Tohle jsem nečekal. Nechápu, proč to udělala. Rozešel jsem se s ní. Měla by vyhledat lékaře.”

Proč by vás těhotenství mělo děsit:


Přečtěte si také