Extrém

9. února 2016 12:02

Petr Cífka

PŘÍBĚH: Dívka dala své fotky na internet. Netušila ovšem, jak příšerně budou zneužity!

Každého z nás už někdy asi napadlo vyhledat si své jméno na Googlu. Někdy může mít ale tato zvědavost nedozírné následky!

Své o tom ví britská studentka Alice Cachia. I ta se rozhodla své jméno hledat na internetu a doufala, že nalezne jeden ze svých starších internetových článků. Když jí ovšem vyjely výsledky, našla něco mnohem děsivějšího. Své vlastní fotografie totiž našla na stránce wikiFeet, tedy stránce pro fetišisty, kteří se zde ukájejí pohledem nad fotkami nohou nic netušících lidí. Podle tvůrců stránky se pak jedná o největší databázi nohou světoznámých celebrit.

Pro jedenadvacetiletou slečnu to nebylo všechno. Zjistila totiž, že zatímco většina nohou od zdejších individuí dostává maximální ohodnocení, ty její si vysloužily pouze průměr dvě a půl hvězdičky z pěti. Dívka má totiž srostlé dva prsty u nohou. A právě kvůli tomuto netradičnímu jevu musí na stránkách sklízet posměch a ponížení.

A jak se na tamní web její fotky dostaly? Podle Alice jí někdo ukradl fotky z jejího článku, kde o svém zvláštním znamení psala. Vyhledat na sociálních sítích další fotografie pak byla pro dotyčného už hračka. Rozhořčená Alice se tak dočkala hodně trpkého ponaučení, že se soukromými fotkami se nežertuje... i když na nich není nic erotického.

Sdílejte článek
Štítky fotka Google hodnocení nohy Internet terč

Přečtěte si také