Extrém

27. dubna 2015 16:07

Lenka Zajícová

Příběh, který vás rozpláče! Holčička bez končetin dostala pejska bez tlapky, aby se díky němu učila chodit

Karen Riddle má chovatelskou stanici s německými vlčáky. Když zjistila, že jedno ze štěňátek se narodilo bez tlapky, musela se rozhodnout, zda si ho nechá, nebo dá na rady kolegů a zvolí utracení. Rozhodla se však, že ho daruje nemocné holčičce.

Karen zavolala do místní nemocnice a zeptala se, zda u nich není nějaký dětský pacient, kterému by se takové štěňátko hodilo. Karen měla obrovské štěstí, právě tam totiž bylo hospitalizováno děvčátko jménem Sapphyre Johnson. To kvůli kongenitálnímu myastenickému syndromu přišlo o nohy. Pejsek jménem Lt.Dan (podle postavy poručíka Dana Taylora ze snímku Forrest Gump) tak minulé pondělí putoval do nového domova.

Díky Karen získala Sapphyre štěňátko, které musí čelit stejné výzvě jako ona. Musí se naučit chodit s protézou. Malá Sapphyre je rozkošná. Nandá si protézu a pak ukazuje pejskovi, jak pohybovat s nohou. Dodávají si navzájem sebevědomí.Rodiče doufají, že díky štěněti si snad Sapphyre nebude v průběhu dětství připadat jiná. Nechtějí, aby trpěla mindráky. Když bude mít vedle sebe pejska, který také nemá nožičku. "Snad si nebude připadat zbytečně jiná a nehezká," doufá matka Sapphyre.

Také dodala: "Je to úžasné, on hopsá a Sapphyre leze kolem něj. Milují se, jsou zcela nerozluční. Jsem moc vděčná, že ho paní Riddle neutratila,“ řekla americkému tisku matka Sapphyre.

Podívejte se na tuto dvojici, nejsou rozkošní?

Ještě než usnu, chytnu tě za ouško...

Láska na první pohled a na celý život.

Nejsou rozkošní?

Sdílejte článek
Štítky pes nemocnice tlapka Forrest Gump protéza protéza štěňátko Dan Taylor

Přečtěte si také