Extrém

28. února 2017 16:37

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Muž si vstřikuje do těla hadí jed. Vypadá jako třicátník. Uhádnete jeho věk?

Někteří lidé jedí vitamínové tablety, jiní se nakopávají hektolitry kávy. Steve Ludwin ale preferuje hadí jed.

Čtete dobře. Hadí jed. Nejedná se o žádnou značku energetického nápoje. Steve si do těla aplikuje hadí jed poslední 28 let. Prý za jeho mladistvý vzhled v padesáti letech může právě tato procedura.

Nejde ale pouze o to, že na jeho tváři nevidíte vrásky, Ludwin tvrdí, že více než 13 let neměl nachlazení ani chřipku. Dokonce tvrdí, že záhy po vstříknutí jedu se cítí jako mladý kluk. „Jednou týdně hraju tenis s kamarádem, který je mnohem mladší než já. Hodinu před si dávám injekci kobřího a chřestýšího jedu… Cítím se potom jako ve 23 letech,“ prozradil muž.

Zároveň dodává, že nepopírá, že je to při hře podvádění. Ale po injekci se jednoduše cítí daleko energičtěji. Zároveň si vybudoval značnou imunitu na hadí uštknutí. V současnosti navíc spolupracuje s vědci z kodaňské univerzity na novém protijedu skrze jeho vlastní protilátky.

Po aplikaci se mu na kůži udělá krátkodobý otok a podlitina, které záhy zmizí. Hada dostal jako domácího mazlíčka od rodičů už v deseti letech. Ludwin se inspiroval Billem Haastem, který se dožil sta let právě díky vstřikování jedu do svého těla.

Sdílejte článek
Štítky had jed příběhy

Přečtěte si také