Extrém

6. června 2015 17:17

Lucie Průchová

PŘÍBĚH SE SMUTNÝM KONCEM: Chtěl vypadat jako KEN – Ale ve svých 20 letech zemřel!

„Živý Ken“ utratil do svých dvaceti let, neuvěřitelných třicet tisíc liber (jeden milión sto dvacet tisíc korun) za to, aby vypadal jako přítel panenky Barbie – Ken. Nyní ale prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí.

Muž z Brazílie - Celso Santebanes (20), se proslavil poté, co podstoupil několik plastických operací, aby se podobal světoznámé hračce. Se svou transformací začal po vítězství v modelingové soutěži ve věku šestnácti let.

Bývalý horník podstoupil celkem čtyři operace nosu, brady a čelistí. Nechal si vložit silikonové implantáty do hrudi - poté, co mu řekl jeden přítel, že vypadá jako loutka.

V rozhovoru pro jedny brazilské noviny uvedl: „Je to tak kouzelné. Můj život se dočista změnil. Mám pocit, že mě podporuje celá Brazílie. Lidé jsou někdy vyděšeni, tím, jak vypadám, ale už mi přestali říkat, že vypadám jako panenka.“

Celio si údajně účtoval 10.000 liber, tedy 374 000 korun za vystoupení na rodinné party, v klubech, na svatbách a dětských oslavách. Před onemocněním byl v jednání o „reklamní kampaň pro obrovský módní dům.“

Moc dlouho si ale své slávy neužil, zemřel po pětiměsíčním intenzivním boji s rakovinou - Měl leukémii.

Celso zemřel v univerzitní nemocnici v Uberlândii, ve státě Minas Gerais, v Brazílii, dostal totiž zápal plic. Původně byl přijat koncem května do nemocnice na chemoterapii, ale přišly komplikace a jeho tělo, zesláblé nemocí, zátěž nevydrželo.

Tatínek vzpomíná: „Když si začal plnit své sny, objevila se tato ošklivá nemoc a jeho sny se velice rychle rozplynuly. Měl své plány, ale Bůh měl jiné.“

Celio objevil, že má rakovinu, když musel do nemocnice kvůli infekci, která byla způsobena silikonovými injekcemi, které si nechával píchat. To bylo před čtyřmi lety.

Sdílejte článek
Štítky nemoc silikon Brazílie panenky

Přečtěte si také