Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

PŘÍBĚH SNŮ: Tenhle borec žije se dvěma přítelkyněmi zároveň! Dítě už má s každou z nich! Jak to funguje?

Vypadá takhle nejšťastnější chlap na světě?
Vydáno: 19.05.2017
Jedna velká šťastná rodina

Adam Lyons už jednoho syna má. Jmenuje se Dante a má ho se svojí přítelkyní Brooke Shedd. Adam ale chodí taky s modelkou „Russian Jane“, neboli Jane Shalakhovou, ruskou kráskou, která je navíc ještě k tomu bisexuální. A právě ta nyní oznámila, že je čerstvě těhotná.

Tahle trojka žije v americkém státě Texas a proslavila se před 2 lety, když se Adamovi začalo poprvé říkat „nejšťastnější muž na světě“ za to, že má dvě přítelkyně. A v čem tkví kouzlo jejich vztahu?

Podle nich je to v tom, že mají takhle na všechno víc času. Když jsou tři, vždycky se najde někdo, kdo se může starat o děti, zatímco se zbytek baví. Prý jim tato dohoda vychází a nikdo z nich se necítí býti otrokem. A jak z následujících fotek vyčtete, nejspíš je tato trojice opravdu šťastná. Kdo jsme my, abychom se na ně za to zlobili, že jo.

Reklama
Článek je zařazen v: Galerie, děti, polygamie, manželství, trojka, přítelkyně, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama