Extrém

29. října 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Proboha proč??? Muž na Znojemsku si uřízl penis! Podruhé…

Nejen v zahraničí, ale i v České republice se to stává, že muž v pomatení smyslů se zbaví toho, co ho dělá mužem! To se stalo na Znojemsku a nebylo to poprvé!

Muž na svůj penis prý sáhl s nožem v ruce již podruhé, poprvé se to ale stalo na dovolené v Itálii před několika lety. Tehdy se ještě italským doktorům podařilo jeho přirození přišít na své místo a obnovit krevní zásobení, prostě ho zachránit.

Tentokrát ale muž tomu zabránil tím, že uříznutý kus penisu spláchl do záchodu. Podle portálu znojemsko.cz se nechal slyšet, že by si nejraději uřízl i varlata, protože mu tyto věci překážejí. Muž je nyní v péči psychiatrického oddělení znojemské nemocnice.

A co ho mohlo k takovému činu dovést? „Může být transsexuál, tedy vlastně žena v mužském těle, které ´jí´ je odporné, zejména pohlavní znaky,“ objasňuje psycholožka. Příčinou by mohla být i schizofrenie, kdy mu tento čin našeptávaly bludy. „Pravé důvody zná jen on sám a můžou být natolik bizarní, že jsou normálním lidem nepochopitelné,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Penis

Přečtěte si také