Extrém

28. března 2015 17:31

Tereza Javorová

PSST! 5 triků, jak při SEXU nevzbudit děti nebo sousedy

K sexu vzdychání, vrzání postele a další hlasité projevy rozkoše tak nějak patří. Ale co když zrovna musíte být potichu, protože sousedi si kvůli vašim operním výkonům stěžují na rušení nočního klidu, děti musí spát nebo přijela tchyně na návštěvu? Díky těmto trikům zůstanete utajeni!

Sex potichu může být navíc pěkně vzrušující. Musíte kontrolovat každý pohyb, hlásku a zvuky kolem. Tyhle triky vám "tichý" sex trochu ulehčí.

1. Vlezte si do sprchy

Proud vody a cákání přehluší vaše pleskání a plácání.

2. Obložte se polštářy a zachumlejte se pod peřinu

Pořádná peřina či několik pokrývek na sobě dokážou alespoň částečně tlumit zvuky a vzdechy. Jen pozor, ať se neudusíte.

3. Pusťte dětem pohádku nebo ukolébavku

Přes skřehotání Jiřiny Bohdalové nebo písniček Svěráka a Uhlíře si děti vaší milostné opery ani nevšimnou. Jen sousedi se možná budou divit, co to tam děláte za cirkus.

4. Pořiďte si kvalitní a nevrzavou postel

Můžete být potichu jako myšky a nevydat ani hlásku, ale pokud vaše postel ráda hlásí každý pohyb, co se na jí odehraje, tak utajeni jen těžko zůstanete. Museli byste se přestat hýbat. A sex bez pohybu moc nejde.

5. Zatěsněte dveře ručníkem nebo dekou

Možná si budete připadat jak na školním výletě, kdy jste na pokoji tajně kouřili cigarety, ale ručník nebo deka pod dveře dokáže utěsnit nejen kouř. Zvuky jen tak neproklouznou ven a zábrana vám poskytne i psychickou oporu.

Pikoška na závěr: V roce 2012 dostal australský pár Colin MacKenzie a Jessica Angel pokutu čtyři tisíce dolarů za opakovaný hlasitý sex, který rušil sousedy. Pár pokuta překvapila, protože si prý užívali "jen čtyř až pětihodinový sex pětkrát týdně".


Přečtěte si také