Extrém

22. července 2015 16:02

redakce Prima Lajk

PUNK! Babča utekla z důchoďáku a pořídila si tetování jako dvacítka

Skoro osmdesátiletá Sadie Sellers ze Severního Irska si vzala chodítko a doprovodila svou vnučku do tetovacího salonu. Mezitím, co ji hledal její syn, si odvážná dáma zvládla pořídit kérku. Prý to vůbec nebolelo!

Bylo to vůbec první tetování v životě, které si žena pořídila. Jedenáctinásobná babička se rozhodla doprovodit svojí dvaadvacetiletou vnučku Samanthu do tetovacího salonu a aby nebyla mimo, rozhodla se, že si na rameno nechá vytetovat srdíčko.

Sympatie mladé klientely salonu si získala nejen svou odvahou, ale také stížností, že procedura dostatečně nebolela. „V mém věku musíte žít každý den naplno,“ říká Sadie, která o tetování mluvila se svou vnučkou a když jí dívka ukázala svoje, rozhodla se, že do toho půjde taky. A co si o tom pomyslí rodina? „To je mi úplně u pr****,“ odvětila rebelka v letech.

To odpoledne chtěl za svou matkou vyrazit i Tony Sellers, jenže jeho dcera ho předběhla. Tony našel jen prázdný matčin pokoj, kde chybělo chodítko. Vyrazil hledat svou matku do města a nakonec ji spatřil za oknem tetovacího salonu. Seděla tam mezi potetovanými ženami a tatér jí zrovna dokončoval ozdobu ramene. „Myslím si, že už plánuje další,“ říká její syn.

Lidé ze salonu byli ze Sadie nadšení a její vnučce zakázali přijít znovu… pokud s sebou Sadie nevezme.

Takovéhle tetování vaše babička asi nemá

Sdílejte článek
Štítky tetování salón punk rameno tetovací

Přečtěte si také