Extrém

27. listopadu 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Radikální změna: Neuvěříte, kolik Ana za rok zhubla!

A pak že zázraky se nedějí! Osmadvacetiletá Ana zvládla za jeden rok téměř zázrak. Rozhodla se totiž shodit přebytečná kila – a že jich bylo! A víte co? Dokázala to!

Ana Sirbu z Yorku, která je původem Rumunka, byla šéfkuchařem v jedné pizzerii, a tak aby nemusela vařit ještě doma, začala se stravovat jídlem v práci. To bylo před pěti lety. Přibývání na váze bylo pomalé, ale o to zákeřnější! Kombinace dlouhých směn, záliby v pizze a v pohodlí ve stylu stravování došla až tak daleko, že se Ana bála v noci usnout, aby ji náhodou nepostihla spánková apnoe a ona nepřestala dýchat. To se stává nadměrně obézním lidem!

A tak se rozhodla, že se svojí váhou začne něco dělat! To bylo před rokem a nevidět Anu celý rok, mohli by si ji splést i přátelé. Rumunka totiž v rozmezí jednoho roku zhubla více jak 115 kilogramů! „Předtím, než jsem zhubla, cítila jsem se špatně, nemohla jsem nic dělat. Nyní ale můžu úplně cokoliv, co mě napadne,“ nemůže si vynachválit svoji změnu. „Cítím se svobodně. Mohu být aktivní, jak já chci, ne jak mi určuje má váha,“ dodala Ana.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také