Extrém

17. června 2015 16:19

Lucie Průchová

RESPEKT: Tato žena zhubla neuvěřitelných 379 kilo! Z vorvaně je celkem pěkná ženská!

Mayra Rosales žijící v Americe patřila v roce 2008 k nejtlustším ženám světa, vážila příšerných čtyři sta sedmdesát kilogramů. Nemohla se vůbec pohybovat, byla odkázána na pomoc druhých. Celý den zůstávala v posteli.

Je zřejmé, že jí naštěstí došlo, jaká podstupuje zdravotní rizika s touto váhou, a začala se obávat smrti, která těmto lidem s morbidní obezitou hrozí každým dnem.

Mayra byla dokonce přesvědčena, že zemře, proto na sebe vzala smrt svého dvouletého synovce. Říkalo se, že ho zabila svou obří vahou, že ho zalehla, sice nechtěně, ale chlapec zemřel.

Aby ji tenkrát vytáhli z domu, kvůli soudu a následnému vězení, museli zbourat velkou část domu a naložit ji na náklaďák. Mayra byla následně odsouzena a dostala doživotí. Se svým trestem byla smířena, ale po dalším vyšetřování se ukázalo, že ho zabít nemohla – ani se nepohnula, takže ho těžko mohla zalehnout. Tím se ukázalo, že se celá tragédie stala úplně jinak. Mayra tehdy věřila, že umře a už vlastně ani žít nechtěla, proto na sebe vzala vinu za svou sestru.

Sama později přiznala, že ve skutečnosti vraždila její sestra, která zabila chlapce proto, že odmítl jíst. Po této hrozné tragédii, která změnila její život, začala s dietou, cvičením a musela podstoupit i desítky plastických operací na odstranění přebytečné kůže. Začala s tím nejen kvůli sobě, ale také kvůli tomu, aby byla schopna postarat se o děti své sestry, která byla odsouzena na patnáct let natvrdo!

Dnes je z ní opravdu kočka, váží 91 kilogramů a je šťastná!

Sdílejte článek
Štítky obezita Amerika smrt váha tragedie zabití Mayra Rosales

Přečtěte si také