Extrém

27. dubna 2016 09:46

Tereza Javorová

REVOLUCE: Nová aplikace umožní smazat zprávu i PO odeslání! Už žádné trapasy...

Kolikrát se vám stalo, že jste si chtěli vytrhat vlasy, protože jste poslali zprávu v opilosti či špatnému člověku? Nová aplikace ale dokáže katastrofu zvrátit! Zprávu smaže ještě předtím, než si ji dotyčný přečte.

Díky nové aplikaci Privates si ušetříte spoustu trapasů. Zatím ale bohužel funguje jen pro zařízení Apple s operačním systémem iOS, ale brzy by prý měla být dospupná i pro Android a Windows.

A v čem je tak výjimečná? Může zvrátit katastrofu a vaši potenciální sebevraždu. U citlivé zprávy, kterou se rozhodnete odeslat, totiž můžete nastavit různá bezpečnostní opatření. Aby si ji dotyčný přečetl, musí například nastavit telefon do úrovně očí či několikrát zmáčknout požadovaná tlačítka. Zpráva se mu pak na chvíli ukáže, ale pozor, nelze ji nikomu přeposlat nebo udělat printscreen! Nestane se tak, že by vtipálek zklamal vaši důvěru a vaše nahé selfíčko se objevilo třeba na Facebooku.

Navíc, pokud si rázem po odeslání uvědomíte, že to asi nebyl dobrý nápad, zprávu můžete zrušit ještě předtím, než si ji příjemce přečte. Proč už tato aplikace neexistovala dřív?!


Přečtěte si také