Extrém

28. dubna 2015 12:25

Lucie Průchová

Rozčilují vás díry na silnicích? Inspirujte se v Británii a malujte na ně penisy!

Problém se silnicemi nemáme zřejmě jen my v Čechách, ale například i lidé v Anglii, jak se ukazuje na těchto fotografiích. Jeden z občanů Manchesteru, který tvrdí, že se o silnice nikdo nestará a jsou samý výmol, se s tím vypořádal po svém a musíme uznat, že nás jeho dílo zaujalo.

Jednoho dne, kdy se cestou na kole ošklivě zranil jeden z jeho kamarádů kvůli výmolům na silnici, muži, který si říká Wanksy, došla trpělivost a začal jednat. Použil neomyvatelné barvy a začal malovat penisy kolem děr všude v okolí.

Mluvčí městské rady popsal tyto graffiti jako „obscénní“ a dodal, že na odstranění bylo potřeba vzít prostředky určené na opravy silnic, takže celou jeho akci považuje za kontraproduktivní. Tím spíš, když podle jeho slov opravují silnice vždy do 48 hodin poté, co zjistí někde nějaký problém.

Tak kde je tedy pravda? Proč by pak muž kreslil na silnice obrázky přirození, kdyby to tak bylo?

Myslíte si, že se i u nás ujme tento nápad, jak upozornit na vykotlané silnice? Pokud by se k tomu někdo odhodlal, spotřeboval by opravdu hodně barvy a musel by obětovat moře volného času, aby všechny díry pomaloval.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie silnice Penis milování penis

Přečtěte si také