Extrém

16. března 2015 10:00

Lucie Průchová

Rozzlobená matka nechala svého syna klečet nahého v mrazu na ulici!

Matka dostala varování od policie kvůli neobvyklým praktikám výchovy. Nechala totiž svého malého syna, aby se svlékl v mrazivém počasí a pak před ní klečel na ulici.

Fuming Cui Tan (27) se rozlobila na svého syna Shen Lu (10) poté, co ji zavolali do domu známých, kde byl její syn u kamaráda a údajně ho napadl. Jednalo se o osmiletého chlapce.

Matka odtáhla syna na ulici, kde mu nařídila, ať si klekne na kolena a prosí o odpuštění. Ale pak se rozhodla, že to nestačí a poručila mu, ať se svlékne, že musí být potrestán víc.

Kolemjdoucí Xia Mai (33), který si nahrál celou scénu na smartphone, prohlásil, že to bylo strašlivé. „Chlapec plakal, třásl se zimou a prosil, ať ho máma nechá a že se nechce svlékat. Prosil ji, ať už přestane, ale ona se zdála stále rozhněvanější a nakonec mu strhala šaty sama. Zeptal jsem se jí, co to dělá, a ona mi řekla, ať se do toho nepletu a starám se o sebe. V duchu jsem si říkal, že to bylo velmi kruté a nemilosrdné a že chlapec mohl chytit zápal plic, vždyť bylo minus pět stupňů. Přibližně po 10 minutách ho nechala, ať se oblékne, ale to bylo až poté, co se objevila policie.“

„Byla jsem velmi naštvaná, protože toto není chování, které bych od svého syna očekávala. Byl v domě svého přítele jako host a měl by se chovat slušně,“ uvedla Cui později. „Mohu vám zaručit, že už nikdy nebude nikoho bít, o to se postarám!“

Podle policejního mluvčího bylo dítě rozrušené a prochladlé, ale ne zraněné, tak dali matce jen varování a nechali jí jít.

Sdílejte článek

Přečtěte si také