Extrém

23. září 2022 08:43

redakce Prima Lajk

Sériový vrah a kanibal popsal, jak chutná lidské maso. K čemu ho přirovnal?

Jeden z nejznámějších kanibalů popsal, jak chutná člověčina.

Krutost a brutalita jednoho z nejznámějších amerických sériových vrahů Jeffreyho Dahmera zaskočila i ty nejostřílenější kriminalisty. Kanibal z Milwauke, jak se mu začalo přezdívat, měl v letech 1978 až 1991 na svědomí smrt sedmnácti mladých mužů. To však nebylo všechno. Kusy těl svých obětí si totiž skladoval u sebe v bytě a některé části lidského masa dokonce jedl.

Za ty roky snědl tolik lidského masa, až se z něj stal na člověčinu prakticky odborník, který rozpoznal a uměl tepelně připravit tu nejlepší a nejchutnější část. Jednomu agentovi FBI prý dokonce prozradil, že lidské maso je neuvěřitelně jemné, chutné a připomíná filet mignon.

Všechny části svých obětí skladoval u sebe doma v lednici či mrazáku. Nechutného zápachu zkaženého masa si však sousedé začali brzy všímat, Dahmer je ale vždy utvrdil v tom, že má jen pokaženou lednici.

Vraha a kanibala policisté zatkli v červenci roku 1991 po několika letech bestiálního řádění. Následná policejní prohlídka jeho bytu odhalila všechna nechutná zvěrstva, která měl Dahmer na svědomí. Celkem se v příbytku nacházely ostatky jedenácti obětí, přičemž se vrah přiznal ještě k dalším šesti zabitím. Za mřížemi si však velmi dlouho nepobyl. V roce 1994 ho k smrti ubil spoluvězeň kovovou násadou od smetáku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také