Extrém

26. června 2015 12:15

Tereza Javorová

Sexy gorilák pobláznil Japonky. Hrnou se do zoo a vzdychají nad tímto alfasamcem

Zoologicko-botanická zahrana v japonském městě Nagoya bude mít letos nejspíš velmi úspěšnou sezonu. Před jejími branami totiž stojí fronta dychtivých návštěvnic, které se však jdou podívat na jediné. Na gorilího alfasamce Shabaniho.

"Je tak sexy!", "Vypadá opravdu dobře." Ozývá se před výběhem goriláka Shabaniho. Tento primát byl vychovaný v australské zoo Taronga, kde žil až do roku 2007. Pak byl převezen do japonské zoologicko-botanické zahrady, kde dospěl a zmužněl. Teď je z něho opravdový alfasamec.

Davy fanynek obdivují jeho vyrýsované svaly, hluboký temný pohled a zamyšlený výraz. "Značně nám stoupl počet návštěvníků, tedy hlavně ženského pohlaví," usmívá se správce zoo Allan Schmidt. Prozradil, že Shabani se narodil v Holandsku v roce 1996 ale ještě jako dvouměsíční gorilí miminko byl převezen do australské zoo. Od roku 2007 mu je domovem právě japonská zoo, kde se z něj stal opravdový gorilí muž.

"Je temperamentní a silný." A nejen to na něm Japonky přitahuje. Samec už totiž úspěšně odplodnil tři gorily a má dva syny. A na sexy svalovce se smyslem pro rodinu Japonky prostě letí. Gorilák tak strčí do kapsy kdejakého drobného, upracovaného japonského muže.

Sdílejte článek
Štítky Japonsko rodina ZOO Nizozemsko Japonci

Přečtěte si také