návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Seznamte se: Tohle je Toudi, nejmenší čivava na světě!

Tříměsíční štěně, které je jen 6 cm vysoké a váží necelých 30 dkg, je menší než plechovka Coca-Coly a vypadá spíše jako plyšová hračka než skutečný pes.
Vydáno: 29.03.2015
Toudi je pravděpodobně nejmenší pes na světě
Autor: facebook.com Toudi je pravděpodobně nejmenší pes na světě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tak malý, že si ho můžete dát do kabelky a stále v ní budete mít dost prostoru. Jeho „páníček“ tvrdí, že si s ním celá rodina užívá spoustu zábavy, ale musejí být velice opatrní, protože má stejnou barvu jako jejich podlaha a je to taková malá kulička, že by ho mohli přehlédnout a zašlápnout.

Rokošná tlamička Foto:

Majitelé doufají, že bude jejich miláček Toudi brzy uznán jako nejmenší pejsek na světě a najde si místo v Guinessově knize rekordů.

toudi

 

                                                                          ---

Pikoška na závěr: Nejmenší pejsek zapsaný v Guinessově knize rekordů je dlouhosrstá čivava Boo Boo z Kentucky s výškou 10 centimetrů a váhou 680 gramů. Po porodu nevážila ani 30 gramů a je považováno za zázrak, že přežila. Krmena byla očním kapátkem každé 2 hodiny.

Článek je zařazen v: rekord , Guinessova kniha rekordů , čivava , pes