návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Šílená žena postřelila veterináře. Odmítl změnit pohlaví jejího psa

Tabatha Green (46) z USA si je jistá, že její pes Sparky se narodil ve špatném těle. Je si údajně jistá, že přestože je Sparky pes, chtěl by žít jako fena. Ano, Tabatha si je jistá, že Sparty je transgender.
Vydáno: 27.10.2015
Majitelka psa se rozhodla, že chce vlastně fenku
Autor: 8channel a youtube Majitelka psa se rozhodla, že chce vlastně fenku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tabatha údajně několikrát volala na kliniku s požadavkem změny pohlaví. Když ji lékař odmítl, rozhodla se, že ho sama se Sparkym navštíví.

Když vešla do ordinace, brečela a celá se třásla. Mluvila jako smyslů zbavená. Neustále opakovala, že Sparky chce být slečnou a chce se jmenovat Sparkly. Následně vtrhla do ordinace a slyšela jsem výstřel. Vzala jsem do ruky telefon a utekla jsem ven, abych přivolala pomoc,“ řekla Shelley Pearson, recepční veterinární kliniky.

Tabatha opravdu na lékaře, který odmítl požadovaný zákrok vykonat, několikrát vystřelila. Kulka zasáhla jeho nohu, veterinář tak naštěstí útok šílené Tabathy přežil. Tabatha svého psa oblékala vždy do oblečků a vsugerovala si, že preferuje dívčí barvy. Na operaci si dokonce našetřila i 120 000 Kč, přestože žila na hranici chudoby. Tabatha prý trpí bipolární poruchou a schizofrenií. Pes Sparkly jí byl odebrán a čeká na nový domov. 

Článek je zařazen v: Sparta , chudoba , klinika , veterinář , pes