Extrém

27. října 2015 14:04

Lenka Zajícová

Šílená žena postřelila veterináře. Odmítl změnit pohlaví jejího psa

Tabatha Green (46) z USA si je jistá, že její pes Sparky se narodil ve špatném těle. Je si údajně jistá, že přestože je Sparky pes, chtěl by žít jako fena. Ano, Tabatha si je jistá, že Sparty je transgender.

Tabatha údajně několikrát volala na kliniku s požadavkem změny pohlaví. Když ji lékař odmítl, rozhodla se, že ho sama se Sparkym navštíví.

Když vešla do ordinace, brečela a celá se třásla. Mluvila jako smyslů zbavená. Neustále opakovala, že Sparky chce být slečnou a chce se jmenovat Sparkly. Následně vtrhla do ordinace a slyšela jsem výstřel. Vzala jsem do ruky telefon a utekla jsem ven, abych přivolala pomoc,“ řekla Shelley Pearson, recepční veterinární kliniky. Tabatha opravdu na lékaře, který odmítl požadovaný zákrok vykonat, několikrát vystřelila. Kulka zasáhla jeho nohu, veterinář tak naštěstí útok šílené Tabathy přežil. Tabatha svého psa oblékala vždy do oblečků a vsugerovala si, že preferuje dívčí barvy. Na operaci si dokonce našetřila i 120 000 Kč, přestože žila na hranici chudoby. Tabatha prý trpí bipolární poruchou a schizofrenií. Pes Sparkly jí byl odebrán a čeká na nový domov.

VAROVÁNÍ: Tohle jsou 3 nejnebezpečnější sexuální pozice!

Sdílejte článek
Štítky pes veterinář lékař varování Sparta klinika USA bezpečný veterinární lékař pozice

Přečtěte si také